تبلیغات
طراحی صفحات وب | استاتیک | داینامیک | بیازرند        
                                                                     
 
       

       

شما هم برای اینکه بتوانید در شبکه اینترنت در میان رقبای خود پیروز باشید باید سایت خود را طوری طراحی نمایید که تا حد امکان نیازهای بازدید کننده را بر طرف نماید!

       

 طبق معنایی که از واژه طراحی در ذهن دارید ، طراحی هر چیز، مقدماتی و اساسی ترین قدم در ستای بنای آن خواهد بود.

       

یکی از مهمترین عوامل  در جذب بیننده و افزایش کاربران سایت نحوه طراحی آن است.هرچه در این زمینه دقت و ذوق بیشتری صورت پذیرد و سایت مورد نظر ماهرانه  و جذاب تر طراحی شود، نتیجه بهتری خواهد داشت.استفاده از تصاویر زیبا و درخور سایت، ترکیب رنگ متناسب ، استفاده از انیمیشن و کلیپ ها و در عین حال کم حجم بودن سایت و لود سریع آن همگی از عواملی هستند که باعث می شود سایت شما به عنوان یک سایت نمونه و متمایز شناخته شود.همچنین چنانچه سایت شما این قابلیت را داشته باشد تا بتوانید به راحتی هر از چند مدت، اشکال، رنگ ها و ...سایت را تغییر دهید و سایت خود را متنوع تر سازید، باعث جذابیت بیشتر سایت شما خواهد شد.با توجه به نکات فوق تیم طراحی ما  آماده است تا در  زمینه طراحی ، برنامه نویسی و آماده سازی سایت های پیشرفته و داینامیک ، ایجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط و تهیه و طراحی امکانات سایت منطبق با طرح و سفارش شما ، خدمات لازم را به ارائه نماید.

       

از آنجا که هزینه طراحی  بسته به مقدار زمان و کاری است که صرف طراحی می شود ،نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت بیان نمود. معمولاً هزینه طراحی بعد از ارسال سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه می گردیده و به کاربر اعلام می شود. این هزینه ممکن است با توجه به طرح مورد نظر کاربر بین 10000 تومان تا 1000000 تومان و بیشتر متغیر باشد.

       

مشخصه هایی که معمولاً هزینه طراحی سایت را افزایش می دهند عبارت اند از:

       

 

       

1- نیاز به برنامه نویسی جهت بخش یا قسمتی از سایت.

       

2- استفاده از بانک های اطلاعاتی

       

3- چند زبانه کردن سایت

       

4- افزایش امنیت و بالا بردن سطح اطمینان سایت

       

5- طراحی لگو و کلیپ ها

       

 

       

با توجه به توضیحات ارائه شده چنانچه شما علاقه مند هستید که سایت شما توسط طراحان ما تهیه و طراحی شود می توانید  با ذکر موارد زیر با ما تماس حاصل نمایید و چون معمولاً هزینه طراحی فقط یک بار پرداخت می شود چنانچه با پرداخت هزینه بیشتر صاحب سایتی امن ، زیبا و جذاب شوید ارزش بیشتری خواهد داشت.

       

 

       

1- مشخص کردن دقیق امکاناتی که می خواهید در سایتتان ارائه شود

       

2- ذکر رنگ هایی که باید در سایت شما به کارگیری شود

       

3- چنانچه نیاز به لگو ، بنر و ... هم دارید این مورد را قید بفرمایید

       

4- چنانچه برای شما مقدور است سعی کنید نمای کلی سایت را رسم کرده و هر قسمت را به تفکیک مشحص نمایید و طرح کلی را ارسال نمایید.

       

 

       

پس از ارسال موارد فوق هزینه تخمین زده و به شما اعلام می گردد، بدیهی است پس از اعلام هزینه طراحی هرگونه تغییر در موارد ارسال شده باعث تغییر در هزینه طراحی خواهد شد.

       

Email: BiaZarand@Gmail.com                | Mob:09133965290        

ارسال اطلاعات جهت
طراحی سایت

 

.Copyright 2007, BiaZarand Corporation | Saleh_Kerman - All Right Reserved ©
            نمامی حقوق مطعلق به سایت تفریحی بیازرند می باشد